ארגון רופאים לתזונה

ארגון רופאים לתזונה ישראל – סיכום פעילות 2021

אנו שמחים להציג את סיכום שנת 2021. שנה שהציבה אתגרים רבים בפני הסקטור הרפואי בישראל.
על אף המצב המיוחד קיימנו פעילות ענפה, התרחבנו לזירות חדשות ומצאנו עוד ועוד דרכים להפיץ את הידע של הארגון ולהגדיל את הקהילה שלנו.

הרצאות לאנשי מקצוע

העברנו 16 וובינרים והרצאות פרונטליות לקהל של מעל 500 רופאים ורופאות, דיאטנים ודיאטניות ואנשי צוותים רפואיים. רופא הילדים וחבר הוועד המנהל בארגון, ד"ר אבישי קרן, העביר הרצאה בדגש על כלים פרקטיים לרופאים בפני חברי צוות בית החולים אסף הרופא. מנכ"לית הארגון, הדיאטנית רוני חסון, העבירה וובינר ל- 50 דיאטניות ודיאטנים במחוז דרום של קופת חולים מאוחדת, הרצאה לצוות של 35 אנשי מקצוע בשער מנשה, וובינר ל- 30 רופאות מקבוצת 'חדר רופאות' ועוד 5 וובינרים מקוונים והרצאות. ד"ר צביה שיפר, רופאת ילדים וחברת קהילה שלנו העבירה את ההרצאה שלה בנושא נוטריינטים ל- 60 רופאים ורופאות משירותי בריאות כללית. בנוסף אירחנו את ד"ר דורית אדלר, נשיאת הפורום הישראלי לתזונה בת קיימא, לוובינר בנושא תזונה בת קיימא כמפתח למניעת מרבית המחלות והמגפות. 
מומלץ להזמין הרצאה לצוות הרפואי שלכם.

ג'ורנל קלאב

ערכנו השנה חמישה מפגשי ג'ורנל קלאב, עם 135 משתתפים, במפגשים התמקדנו במחקרים עדכניים בנושאים הקשורים לתזונה מבוססת צומח. הספקנו לסקור מחקר על תזונה ים תיכונית וכבד שומני, סקרנו מחקרים שהשוו בין תזונה צמחית דלת שומן לתזונה ים תיכונית, ובין תזונה צמחית דלת שומן לתזונה קטוגנית, מחקר שדיבר על תזונה מבוססת צומח וסיכון מופחת לתסמינים חריפים של קורונה, וכן לסקור מחקרים על הפוטנציאל של תזונה מבוססת צומח לשפר את הרגישות לאינסולין. הצטרפו ל- 300 חברות וחברי הקהילה הרפואית המקבלים מאיתנו עדכון חודשי על הג'ורנל קלאב הקרוב. תודה מיוחדת לאנדוקרינולוג ד"ר ליאור טולקין שפתח את סדרת מפגשי הג'ורנל קלאב השנה. 

הקהילה שלנו

צירפנו לצוות הארגון את סער בן ציון- מנהל הקהילה שלנו, בוגר לימודי רפואה וסטאז' ברפואה. בקהילה חברים כבר מעל 150 נשות ואנשי מקצוע, רובם משתתפים גם בפורום התייעצות מולטידיסיפלינרי ומקבלים עדכונים שוטפים ואפשרות לנטוורקינג, מענה והכוונה מצוות הארגון, וגישה לכלים שאנו מפתחים. אפילו קיימנו לראשונה מפגש קהילה פיזי. בשנה הקרובה חברי הקהילה צפויים לקבל גישה לתכנים ייחודיים של הארגון הבינלאומי ואנו עתידים לפתח גם קשרים בין חברי הקהילה בישראל לקהילת PAN הבינלאומית. כמו כן אנחנו מתכננים להקים לראשונה תאי סטודנטים ולפתח קהילת סטודנטים התומכים במטרות הארגון.

עוד לא הצטרפתם? מוזמנים להירשם כאן

חידשנו והרחבנו את האתר המקצועי שלנו

מעל 20,000 מבקרים נכנסו לאתר שלנו בשנת 2021. מוזמנים להיכנס לכמה מהאייטמים הכי מצליחים באתר:

הקמנו מרכז ידע באתר המפנה לתכנים בנושאים שונים, כולל כלים פרקטיים עבור הרופאים. ישנם תכנים של הארגון וגם הפנייה לתכנים מומלצים של מקורות אחרים. ונמשיך לפתח את מרכז הידע גם בשנה הקרובה.

ריכזנו קווים מנחים של דפוסי תזונה מבוססי צומח בתרשים נגיש שכדאי להפיץ למטופלים. אפשר גם להזמין מאיתנו פוסטר עם הקווים המנחים ואפילו דפי צביעה עבור רופאי ילדים. להזמנת עזרים- שלחו לנו מייל ל ronnie@pan-il.org.

הגדלנו ב- 300% את רשימת תפוצה

מעל 1150 רופאים/ות, דיאטנים/ות ואנשי מקצוע נוספים כבר נרשמו לרשימת הדיוור שלנו ומקבלים ביס של ידע מדי שבועיים ועדכונים לגבי פעילויות הארגון באמצעות ניוזלטר חודשי.

מוזמנים ומוזמנות להצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הרשמה לניוזלטר

התחזקנו בניו מדיה

פרסמנו השנה מעל 200 פוסטים בפייסבוק ובאינסטגרם שנחשפו בפני 271,200 אנשים. כדאי להזמין קולגות לעקוב אחר התכנים שלנו וכמובן להפיץ ולשתף את התכנים שלנו בפרופיל שלכם ובקבוצות רלוונטיות, על מנת שיגיעו לכמה שיותר קהל מקצועי רלוונטי.

חפשו אותנו ברשתות החביבות עליכם!

שיתוף פעולה עם משרד הבריאות ועמותת עתיד 

לכבוד שבוע התזונה והתזונאי.ת שצויין בחודש יוני שיתפנו פעולה עם אגף התזונה במשרד הבריאות ועם 'עתיד'- עמותת הדיאטנים.ות ויצרנו סדרת פוסטים להפצה במדיה חברתית על יתרונות הליווי התזונתי ע"י דיאטנים/ות לבריאות המטופלים במצבי בריאות שונים.

הצגנו את העשייה של הארגון בכנס 'מנהיגות תזונתית' של משרד הבריאות. הכנס מיועד לנשות ולאנשי מקצוע בדגש על דיאטניות ודיאטנים. בהרצאה 'מנהיגות תזונתית צומחת- תזונאים ורופאים משלבים כוחות' הצגנו את יתרונות החיבור בין מקצועות התזונה והרפואה והטיפול המולטידיסיפלינרי- לאנשי המקצוע וכמובן למטופלים ולבריאות הציבור כולו.

עם הפנים קדימה

אנחנו שמחים לשתף אתכם בהישגים ובהצלחות שהיו לנו השנה ונרגשים לקראת השנה הבאה, עם עוד המון פעילויות ותכנים שאנחנו מתכננים לפתח במטרה לקדם יחד אתכם את בריאות כולנו! 

אנחנו מזמינים אתכם/ן להפיץ את הבשורה ולהמשיך בעבודה החשובה, יחד ניצור מערכות בריאות טובות יותר השמות דגש על מניעת מחלות דרך תזונה מבוססת צומח ואורח חיים בריא.

התוכן עניין אתכם? שלחו לחברים ולקולגות בוואטסאפ

באיזו מידה הכתבה תרמה לידע שלך?

הצביעו: 12 ממוצע: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך