הזמינו הרצאה לרופאים

ההרצאות שלנו מבוססות מחקר (EBM) ומתמקדות בחשיבותה של התזונה, בדגש על תזונה מבוססת מזונות שלמים מהצומח, ככלי יעיל ונגיש למניעת תחלואה וגם כלי טיפולי במצבי חולי שונים. נשמח לחשוף אתכם לספרות המקצועית, ולחלוק עמכם תובנות וכלים למימוש הידע. ההרצאות מיועדות לצוות הרפואי וניתן לקיים אותן באופן מקוון (זום) או פנים אל פנים. אפשר להזמין אותנו להרצאה חד פעמית או לסדרה של שלושה מפגשים.
הירשמו כאן לקבלת פרטים נוספים.

מלאו פרטים להזמנת ההרצאה

הזמנת הרצאה
תפוצה

ההרצאות שלנו

העברנו עד כה הרצאות לאלפי רופאים ורופאות, דיאטנים ודיאטניות וצוותים רפואיים נוספים בכמה בתי חולים וקופות חולים. ניתן להזמין הרצאה חד פעמית מבין שלוש ההרצאות שאנו מציעים, או להזמין את הסדרה כולה.

רוני חסון דיאטנית קלינית

הכלי הבריא נמצא מתחת לאף שלנו

  • משך: 30-60 דקות (בהתאם לצרכים שלכם)
  • מרצה: רוני חסון M.Sc. RD, תזונאית קלינית, מנכ"לית ארגון רופאים לתזונה

הרצאת הדגל שלנו שהועברה כבר למעל 1,000 רופאים/ות ואנשי מקצוע נוספים מהתחום. רוני חסון תסקור את ההמלצות העדכניות לתזונה בריאה בעולם ומדוע הן מתמקדות במזונות שלמים מהצומח. תספר על התזונה הים תיכונית המומלצת על ידי משרד הבריאות הישראלי, שמבוססת ומדגישה אף היא את המזונות השלמים הצומח. רוני תתן טעימה מהמחקרים המובילים בתחום, המצביעים על יתרונותיה של תזונה זו.

צביה שיפר רופאת ילדים

נוטריינטים – מהתיאוריה לצלחת

  • משך: 60-90 דקות (בהתאם לצרכים שלכם)
  • מרצה: ד"ר צביה שיפר חרובי M.D, מומחית ברפואת ילדים וסטודנטית לתואר שני במדעי התזונה

ד"ר צביה שיפר חרובי תדבר על "הסימונים האדומים" לסימון מוצרים המכילים כמות גבוהה של שומן רווי, סוכר ונתרן ואילו מנגנונים פיזיולוגיים עומדים מאחורי ההשפעה הבריאותית המזיקה של החומרים הללו. ד"ר חרובי תסקור גם כמה מהנוטריינטים המצויים במזונות מהצומח התורמים לבריאות, ובראשם הסיבים התזונתיים והפיטוכימיקלים.

מהתיאוריה לפרקטיקה

  • משך: 60-90 דקות (בהתאם לצרכים שלכם)
  • מרצה: ד"ר אבישי קרן M.D, מומחה ברפואת ילדים

ד"ר אבישי קרן ירחיב על הקשר בין תזונה למניעה וטיפול במחלות כרוניות, ויתמקד ביישום הידע בקליניקה. ד"ר קרן יציג כלים פשוטים ליישום וידגים כיצד במפגש הקצר במרפאה ניתן לסייע למטופלים לשנות לטובה את התזונה שלהם, ובנוסף יציע טיפים כדי ליישם תזונה בריאה גם אצלכם בבית.

מי אנחנו?

ארגון רופאים לתזונה הוא עמותה ללא מטרות רווח המהווה את הסניף הישראלי של הארגון הבינלאומי Physician Association for Nutrition. אנו מסייעים בהנגשת ידע מבוסס מחקר, תוך התמקדות ביתרונות הבריאותיים של שילוב מזונות שלמים מהצומח.
למידע נוסף על הארגון לחצו כאן

מאז הקמת הארגון (מרץ 2020) הספקנו (בין היתר) להעביר הרצאות למעל 4,000 רופאים/ות ואנשי מקצועות הבריאות, נשמח להגיע להרצות גם אצלכם.

נוכל לבדוק אם ניתן לבצע התאמות תוכן בהתאם לצורך ולמיקוד של מסגרת ספציפית.